PADĚLKY

Tato lepidla používáme při práci se sklem mnoho let ke 100%ní spokojenosti. Před pár lety objevila Čína jejich kvalitu a začala je mohutně kopírovat. Ze začátku se nedalo poznat, že jde o padělky, vizuálně (vzhledově) vypadaly tuby úplně stejně. Lepidlo také, bylo čiré i stejná konzistence. Po vyschnutí však bylo tvrdé (jako náš Kanagom) a mělo minimální pevnost.

Výrobce originálního v USA, proto začal tisknout v dolní části tuby číselný kod. Což začala Čína dělat ihned také. Následovala proto změna potisku tuby. To bylo paděláno v krátké době také. Výrobce proto přidal balení do blistru. To začali kopírovat také. Takže nyní je situace taková, že výrobce prodává do světa výhradně balení tub s obsahem 59.1ml s aplikátorem s tím, že se nám, jakožto prodejcům pro ČR a SR podažilo sjednat stejnou cenu (v přepočtu na obsah, ml) jako u tub větších, 109.4ml. Větší tuby, oněch 109.4ml výrobce distribuuje jen v U.S.A.! Takže při koupi na internetu od různých prodejců jde o padělky. U těchto může být také varovným jevem to, že je posílají letecky. Vzhledem k tomu, že jde o nebezpečné zboží obsahující těkavé a výbušné látky (perchlorethylen a další), je zakázáno je přepravovat letecky. Pouze pozemní, kontejnerovou přepravou, což od výrobce v U.S.A. trvá i dva měsíce.

Pro větší odběry těchto lepidel, třeba pro webshopy můžete využít zajímavých množstevních slev, případně dohodnout jiné, dle množství. V našich cenách je započteno: cena lepidla od výrobce + pošrovné z U.S.A. + pojištění zásilky + clo a DPH (nejsme plátci DPH, takže ceny na webshopu www.zelenelasery.cz jsou konečné) + daně + profit 5 - 15%, podle zakoupeného množství zákazníkem.

Níže můžete vidět pár padělků, existje jich ale mnohem víc. Takže pouze koupí od nás máte 100%níí jistotu, že jde o originální výrobek, od výrobce Eclectic, made in U.S.A. který zaručuje všechny pozitivní vlastnosti uvedené v rubrice Data

Copyright ©  Oficiální distributor pro ČR a SR  www.zelenelasery.cz   www.E6000.cz   www.E6000.sk